HT7730BA SOT-89-3
¥0.18
| 品牌 | Holtek Semicon |
|---|---|
| 焊盘数 | 3 |
| 封装 | SOT-89-3 |
| Function | Boost type |
| Output Current | 200mA |
| Switching Frequency | 200kHz |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Input Voltage | 850mV~5V |
| Synchronous Rectification | No |
| Topology | Boost |
| Output Voltage | 3V |
| Number of Outputs | 1 |
描述
1 200kHz 3V 850mV~5V Boost Boost Built-in No SOT-89-3 DC-DC Converters ROHS
