HT7750A SOT-23-5
¥0.39
| 品牌 | Holtek Semicon |
|---|---|
| 焊盘数 | 5 |
| 封装 | SOT-23-5 |
| Function | Boost type |
| Output Current | 200mA |
| Switching Frequency | 200kHz |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Input Voltage | 6V |
| Synchronous Rectification | No |
| Topology | Boost |
| Output Voltage | 5V |
| Number of Outputs | 1 |
描述
1 200kHz 200mA 5V 6V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS
