HT7321-2 TO-92-3
¥0.20
| 品牌 | Holtek Semicon |
|---|---|
| 焊盘数 | 3 |
| 封装 | TO-92-3 |
| Output Polarity | Positive electrode |
| Maximum Input Voltage | 30V |
| Output Type | Fixed |
| Output Current | 250mA |
| Dropout Voltage | 300mV@(30mA) |
| Output Voltage | 2.1V |
| Number of Outputs | 1 |
描述
-40℃~+85℃@(Ta) 1 15mV@(1mA) 2.1V 250mA 30V 4uA Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive TO-92-3 Voltage Regulators – Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
